ŞANZIMAN REVİZYONU

Şanzımanı tekrar çalışma durumuna getirmek için minimum parça ve işçilik gerekiyorsa onarım iyi bir seçenektir. Onarımlar, şanzıman değiştirmekten daha ucuz ve mantıklı bir hareket olur. Çünkü çoğu zaman şanzımanında oluşan arızalar tamir edilebilir ve şanzımanınız eski gücüne kavuşabilir.

 

Ortalama şanzıman onarım maliyetleri 300 ila 1.400 ABD Doları arasında değişmektedir. Öte yandan, şanzıman değişimi, başvuracağınız en pahalı yöntemlerden biridir. Değişimler 1.800 ila 3.400 ABD Doları arasında değişebilir. Tamirhaneye ve teknisyenlere bağlı olarak işçilik ücretleri 500 ila 1200 ABD Doları arasında değişebilir. İşte ortalama iletim maliyetine hızlı bir genel bakış:

-Yeni Şanzıman(Kalite ve markaya göre fiyatı artar) 5.000 ila 30.000 ABD Doları -Tamir edilmiş şanzıman ( Arızanın boyutuna göre başvurulacak bir çözüm yöntemi) - 800 ila 1.500 ABD Doları -Yeniden Oluşturalan Şanzıman ( Revizyon) - 1.000 - 8000 ABD Doları

 

Torksan sizin için şanzımanınızın dikkatle inceleyerek, sorun tespiti yapıp en kurtarıcı çözümü ortaya koyar. Kalite güvencesi ve daha uzun ömürlü şanzımanlara sahip olmak için, Torksanı tercih edin.

 

Tork konvertör revizyon, şanzıman revizyon ve iş makinaları yedek parça konusunda tüm ihtiyaçlarınız için, Torksan ile iletişime geçin.

volvo

Volvo A40 E - F Dump Truck Transmission

#ankaratorkrevizyon

#otomatikşanzıman

#şanzıman

#şanzımanpompatamir

#şanzımanrevizyon

#torkkonverter

#torkrevizyonu

#torksan

#torksanrpm

#torktamir

#torque

#torqueconverter

#antalyatorkrevizyon

#şanzımanarızası

#şanzımanrevizyon

#şanzımantamir

#torkarızası

#torkonvertör

#torktamircisi

#torktamiri

#volvotork

#işmakinasıtorkrevizyonu

#volvoa40e

#ankaratorkrevizyonu

#muğlatorkrevizyonu

#ıspartatorkrevizyonu

#antalyatorkrevizyonu

#izmirtorktamir

 

#torkrevizyon #torkkonvertör #torktamiri #işmakinasışanzımantamiri #işmakinasışanzımanyenileme #şanzımanrevizyon #torksantorkkonvertör #torkrevizyonuankara #şanzımanrevizyonuankara #şanzımantamiriankara #uygunfiyat #kalitelihizmet #işmakinasıtorku #yedekparça #ağırişmakinaları

Whatsapp İletişim Düğmesi